Kom jij ons team versterken?

Update: Bedankt voor alle enthousiaste reacties! We hebben inmiddels zoveel goede sollicitaties ontvangen dat we de procedure voorlopig stop zetten. Iedereen die gereageerd heeft ontvangt zo spoedig mogelijk bericht, we zijn nu volop bezig met de selectie!

Kom jij ons team versterken?

Ben jij op zoek naar een leuke, afwisselende baan voor enkele uren in het weekend? Ben je een doorzetter, gastvrij, netjes en hou je ook zo van ‘puur genieten’? Mélange zoekt een weekendkracht (m/v) om ons team te versterken!

Wie zoeken we?

  • Je bent 16-20 jaar oud.
  • Je bent flexibel inzetbaar in het weekend op zaterdag of zondag (afwisselend) en in de schoolvakanties.
  • Je werkt netjes en verzorgd, kunt goed met drukte omgaan en kunt goed individueel werken.
  • Je hebt ervaring in de horeca óf je kunt aantoonbaar goed met gasten omgaan.

Wat hebben wij te bieden?

  • Wij zoeken versterking voor gemiddeld 4-8 uur per weekend en extra uren in de schoolvakanties.
  • Weekendkrachten werken bij Mélange op zaterdag of zondag of soms op beide dagen.
  • De werkzaamheden zijn afwisselend en bestaan voornamelijk uit het bedienen van onze gasten, het bereiden van dranken en wanneer nodig het ondersteunen bij het bereiden van gerechten in onze open keuken.

Heb je interesse? Stuur dan een e-mail met je motivatie en een kort CV naar info@melangeheythuysen.nl. Je kunt dit natuurlijk ook even bij ons afgeven (Dorpstraat 104 Heythuysen).